Nasze opakowania – filozofia marki

Nasze opakowania – filozofia marki

Herbaciany ogród dba zarówno o swoich klientów, jak i o środowisko naturalne. Zakupioną u nas herbatę otrzymacie zapakowaną w szczelne, nieprzezroczyste torebki, umożliwiające powtórne zamykanie.

Zastosowana przez nas torebka strunowa eco pozwala na wygodne przechowywanie liści herbacianych i jest bezpieczna dla środowiska naturalnego. Została zaprojektowana specjalnie po to, by w całości zachować charakter herbaty, chroniąc delikatne liście przed wilgocią, światłem i obcymi zapachami.

Wygodne zamknięcie w postaci struny daje gwarancję smaku i doskonałej jakości przez cały okres przechowywania, aż do zaparzenia ostatniego liścia. Dlatego herbaty zakupionej w Herbacianym ogrodzie, nie trzeba przesypywać do puszki, a tym bardziej do słoika, który, jako przezroczysty, nie nadaje się do przechowywania liści herbacianych, podatnych na utlenianie.

Torebka strunowa eco spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, także tych, chcących ograniczyć ilość odpadów nieorganicznych. Doskonale wpisuje się w obecny trend dbania o środowisko naturalne poprzez zmniejszenie, w każdym gospodarstwie domowym, ilości zużywanego plastiku i folii.

Dodaj komentarz