Herbaciany ogród to sklep pełen aromatów, smaków i kolorów.

Powstał z pasji i miłości do pysznej herbaty, ale aromatyczna kawa też jest jego częścią.

Marzenie o pachnącym herbatą sklepie narodziło się pewnego dnia w głowie i bardzo powoli, ale uparcie wspinało się po drabinie marzeń coraz wyżej i wyżej. Aż w końcu stanęło na ostatnim szczeblu i bujało się raz w prawą, raz w lewą stronę, domagając się urzeczywistnienia. Cóż można zrobić z takim marzeniem, które ma aromat herbaty, nie pozwala spać i na siłę domaga się uwagi? Jest tylko jedno wyjście: trzeba je zrealizować. Nie pozwolić mu spaść z ostatniego szczebla drabiny i się potłuc.

W ten oto sposób powstał sklep Herbaciany ogród, w którym zapach herbaty i aromat kawy mieszają się w cudownym połączeniu, jak na prawdziwy ogród przystało.

Czarna herbata liściasta, doskonały oolong, biała, czy zielona herbata liściasta, to tylko część naszego asortymentu. Doliczycie się tu ponad osiemdziesięciu rodzajów herbat, kilkunastu kaw i mnóstwa pięknej porcelany, w której aż chce się serwować przepyszne napary.

A ten zapach… Zapach Herbacianego ogrodu jest niesamowity. Musicie go poczuć!

Zapraszam do wizyty w sklepie, zapoznania się z jego ofertą oraz do rozmowy na temat ulubionych naparów. Z przyjemnością poznam Państwa gust i ulubione smaki.

Zakupów można dokonać także online z dostawą do domu lub odbierając swoje zamówienie w sklepie.

Herbata to nasza pasja. Dziel ją z nami!

właściciel sklepu Herbaciany ogród

Bądźmy w kontakcie!

Resetuj zgodę na zapisywanie lub odrzucanie plików Cookie  czytaj więcej o Polityce prywatności

© 2018 www.softstar.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Close Menu