Dzień dobry!

Nazywam się Monika Bojanowska i stworzyłam Herbaciany ogród, aby wspólnie z Tobą odkrywać radość, jaka płynie z parzenia herbaty liściastej.

Chwila, w której wlewasz wodę do imbryka, jest chwilą magiczną. Liście herbaty wchłaniają wodę, pęcznieją i uwalniają piękny aromat oraz moc dobroczynnych właściwości.

Czy kiedykolwiek myślisz o parzeniu herbaty w ten sposób?

A może należysz do osób, które zalewają wrzątkiem torebkę z herbatą, nie poświęcając jej ani chwili uwagi?

Oczywiście można i tak. Ale chcę Ci powiedzieć, że naprawdę wiele tracisz.

Rezygnujesz z chwili zadumy, relaksu, zatrzymania w pośpiechu dnia codziennego. A w życiu warto być uważnym. Warto celebrować chwile. Obdarowywać siebie tym, co najlepsze.

Herbaciany ogród to sklep pełen aromatów, smaków i kolorów.

Herbata liściasta to miłość i pasja. Z nich powstał sklep oferujący moc wspaniałych aromatów, gatunków i mieszanek herbat liściastych. Marzenie o pachnącym herbatą sklepie narodziło się pewnego dnia w mojej głowie i bardzo powoli, ale uparcie wspinało się po drabinie marzeń coraz wyżej i wyżej. Aż w końcu stanęło na ostatnim szczeblu i bujało się raz w prawą, raz w lewą stronę, domagając się urzeczywistnienia.

Cóż można zrobić z takim marzeniem, które ma aromat herbaty, nie pozwala spać i na siłę domaga się uwagi? Jest tylko jedno wyjście: trzeba je zrealizować. Nie pozwolić mu spaść z ostatniego szczebla drabiny i się potłuc.

W ten oto sposób powstał sklep Herbaciany ogród, w którym zapach herbaty i aromat kawy mieszają się w cudownym połączeniu, jak na prawdziwy ogród przystało.

Możesz odkryć wszystkie te wspaniałości i podarować sobie chwilę relaksu. Zasługujesz na to!